Дивовижний світ «Сrazy Land»

Дитячий розважальний центр «Сrazy Land» - Відкриття планується в Листопаді на 5-му поверсі, займе усю площу. Це місце сімейного відпочинку, куди можна прийти всією сім'єю і зануритися в різноманіття розваг на атракціонах и шоу-програмах, взяти участь разом з дітьми в розвиваючий, творчих майстер-класах, порепочити на затишний диванчиках за чашкою кави або поласувати чимось смачненьким. У нас Ви завжди будете відчувати себе як вдома, привітній персонал зробить для цього все можливе: аніматори грають з дітьми, офіціанти швидко обслуговують, ВРАХОВУЮЧИ всі побажання гостей, Професійні кухарі якісно готують страви, які припадуть до смаку як дітям, так і дорослим.

 

До уваги всіх наших маленьких відвідувачів ми пропонуємо безліч розваг. Це і батут, і великий лабіринт, і сухі басейни з м'ячями для самих маленьких, гори, і велике містечко з будиночками і ще багато чого цікавого для Вашого малюка!

Цікавою розвагою для кожної дитини в «Крейзі Ленді» буде квест. Це тематична, командна гра з Певною сюжетною лінією. Основним завдання є вирішення різних завдань, пошук предметів и отримання підказок. Тематику і героїв можна обрати на будь-який смак.

Магазин "Цитрус" 

«Цитрус» - національна мережа магазинів гаджетів і інноваційних технологій, має статус Apple Authorized Reseller, а також є лідером з продажу техніки Apple в Україні і працює з 2000 року.

Сьогодні «Цитрус» - це провідний інтернет-магазин citrus.ua і мережу з 52 магазинів, що працюють в унікальному для України форматі інноваційних розважальних центрів з відкритим доступом до товарів, інтерактивними зонами віртуальної реальності, електротранспорту, пристроїв розумного будинку. «Цитрус» розвиває власну мережу авторизованих сервісних центрів і пунктів прокату електротранспорту, а також не мають аналогів освітніх просторів «ЦеХАБ» і «Цитрус Академія» у флагманських магазинах мережі.