Дивовижний світ «Сrazy Land»

Дитячий розважальний центр «Сrazy Land» - Відкриття планується в Листопаді на 5-му поверсі, займе усю площу. Це місце сімейного відпочинку, куди можна прийти всією сім'єю і зануритися в різноманіття розваг на атракціонах и шоу-програмах, взяти участь разом з дітьми в розвиваючий, творчих майстер-класах, порепочити на затишний диванчиках за чашкою кави або поласувати чимось смачненьким. У нас Ви завжди будете відчувати себе як вдома, привітній персонал зробить для цього все можливе: аніматори грають з дітьми, офіціанти швидко обслуговують, ВРАХОВУЮЧИ всі побажання гостей, Професійні кухарі якісно готують страви, які припадуть до смаку як дітям, так і дорослим.

 

До уваги всіх наших маленьких відвідувачів ми пропонуємо безліч розваг. Це і батут, і великий лабіринт, і сухі басейни з м'ячями для самих маленьких, гори, і велике містечко з будиночками і ще багато чого цікавого для Вашого малюка!

Цікавою розвагою для кожної дитини в «Крейзі Ленді» буде квест. Це тематична, командна гра з Певною сюжетною лінією. Основним завдання є вирішення різних завдань, пошук предметів и отримання підказок. Тематику і героїв можна обрати на будь-який смак.

 

Магазин "ССС".

Група компаній ССС - одна з найбільших виробників взуття, що динамічно розвивається та є лідером за темпами росту серед найбільших рітейлерів не лише в Європі, але й у світі.

Група ССС володіє близько 1000 магазинів в 22 країнах Європи та поза її межами і нараховує більше 12 000 співробітників.

ССС є власником фабрики шкіряного взуття, що дозволяє нам виробляти та реалізовувати біля 50 млн пар взуття на рік.

Клієнти, які відвідують магазини, мають вибір широкого асортименту продуктів для кожного випадку - від повсякденного та спортивного взуття до елегантних моделей.

Серед багатого асортименту, ССС пропонує шкіряне взуття власної марки Lasocki, широку колекцію взуття таких марок, як DeeZee, Jenny Fairy, Lanetti. В асортименті є популярні спортивні марки: Adidas, Reebok, Puma, New Balance та Sprandi, а для наймолодших - взуття із зображенням дитячих героїв з казок Disney.

Крім жіночого, чоловічого та дитячого взуття, в асортименті продукції CCC пропонує сумки, косметику для взуття та аксесуари.

 GO FOR MORE!